Warning: imagepng(): Unable to open 'upload/thumbs/ingilteremuzikharitasi-65-210-135-s-p-center_center-FFFFFF.png' for writing: Permission denied in /var/www/ailehekimi.com/public_html/admin/system/classes/IMAGE_PROCESSOR.php on line 77
TÜRKİYE'NİN HABER KAYNAĞI UYGULAMASI: BUNDLE
TÜRKİYE'NİN HABER KAYNAĞI UYGULAMASI: BUNDLE

TÜRKİYE'NİN HABER KAYNAĞI UYGULAMASI: BUNDLE

03.11.2015 | Aktüel | | Henüz yorum yazılmamış

   Akıllı uygulamalar tüm hızıyla günlük hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Popüler haber sitelerinin mobil uygulamalarıyla gündemi takip etmeye çalışıyor ve mobil platformlarda haber okumakta zorlanıyorsanız sizi Bundle ile tanıştıralım. Türkiye’de Dwarf Planet tarafından hayata geçirilen Bundle ile gündeme en kısa sürede hâkim olabilirsiniz. Öncelikle sadece iOS işletim sistemli cihazlar için tasarlanan Bundle, aylık 1 milyon görüntülenme sayısına ulaştıktan sonra Android kullanıcıları için de hizmet vermeye başladı.
 
   Gündemi kolaylıkla takip edin
 Google Play ya da App Store aracılığıyla indirebileceğiniz Bundle mobil haber uygulaması her yaştan insanın kullanabileceği sade ve kolay bir menüye sahip. Yüzlerce kaynaktan derlenen haber özetlerini inceleyebilir, yazının devamını okumak için ilgili siteye yönlendiren butona tıklayabilirsiniz. “Öne Çıkanlar” kategorisinde gündemde popüler olan konuları okuyabilir ya da kategori seçimi yaparak içeriklere ulaşabilirsiniz. Ayrıca uygulama, canlı yayın formatında haberleri ve kullanıcılara gönderdiği son dakika bildirimleriyle de öne çıkıyor.
 
     Siz de haber gönderin
   28 ülkeden ve 800’ü aşkın kaynaktan derlenen haberleri 30’dan fazla kategoride sunan Bundle; Flipboard, Pulse, Smart News gibi benzeri mobil haber uygulamalarından farklı olarak Türkçe hizmet sunuyor. Bundle’ın Türkiye haberleri için altı kişilik bir ekip çalışıyor. Siz de Bundle’a haber gönderebilir, daha sonra okumak istediğiniz ve beğendiğiniz haberleri uygulama içinde kaydedebilirsiniz.

Diğer Yazılar

Henüz yorum yazılmamış

Yorum yaz

Email adresiniz paylaşılmayacaktır

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>Yukarı Çık